لوازم زنبورداری
خانه / تجهیزات زنبورداری / خرید لوازم و تجهیزات زنبورداری در کرمان

خرید لوازم و تجهیزات زنبورداری در کرمان

زنبورداران در استان کرمان، چگونه می توانند انواع لوازم و تجهیزات جدید و پیشرفته زنبورداری را با قیمت مناسب و کیفیتی عالی، خریداری کنند؟
شرایط مساعد آب و هوایی و وجود تنوع بسیار فراوان در پوشش گیاهی گیاهان مفید دارویی در مناطق گوناگون کشور، فرصت مطلوبی را برای صنعت زنبورداری و پرورش زنبورعسل در این مناطق، به وجود آورده و امروزه شاهد رونق خوبی از این صنعت در استان کرمان نیز بوده ایم.
اما خب زنبورداران هم مانند تمامی افرادی که در صنایع گوناگونی فعالیت می کنند؛ نیازمند به یک سری تجهیزات و لوازم تخصصی، پیرامون حرفه ی ارزشمند خود، یعنی زنبورداری بوده اند تا بتوانند در تولید فرآورده های زنبورعسل در بالاترین کیفیت، تلاشی جدی داشته باشند.
جدی بودن تلاش این زنبورداران، به واسطه نقش فزاینده ی محصول تولید شده حاصل از این صنعت یعنی عسل طبیعی، در سلامت انسان ها بوده که اگر در کیفیتی بالا و مرغوب نباشد؛ نمی تواند خواص مفیدی را برای انسان ها داشته باشد و تلاش زنبورداران هم بیهوده بوده است.
دغدغه ای که به خصوص زنبورداران تازه کار با آن مواجه بوده اند، خرید تجهیزات و لوازم زنبورداری با کیفیتی بالا و قیمتی مناسب بوده که خب در استان هایی مانند کرمان که به تازگی رونقی جدی در این صنعت داشته، می تواند دغدغه ای جدی باشد.
خوشبختانه امروزه توسط مراکز معتبر فروش انواع لوازم زنبورداری، تمامی تجهیزات جدید و استاندارد، با قیمت مناسبی به فروش رسیده و دیگر دغدغه ای برای زنبورداران باقی نمانده است. گفتی است که عمدتا لوازم موجود در زنبورداری را می توان به لوازم فردی و لوازم کاربردی تقسیم بندی نمود که خب هر یک از آنها، از ارزش خاصی برخوردار بوده اند.

لوازم فردی زنبورداری

خب بحث ایمنی کار از جمله ملزومات موجود در هر صنعتی بوده و صنعت زنبورداری هم از این قاعده مستثنا نبوده و همواره زنبورداران با نیش هزاران هزار زنبورهای مهاجم می توانند مواجه شوند که خب ممکن است ادامه فعالیت مفید را از آنها سلب کند.
در اینجاست که وجود یک لباس کار مخصوص از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد و به تمامی زنبورداران چه تازه کار و چه باتجربه، توصیه شده تا لباس زنبورداری را تهیه کنند.
لباس زنبورداری، عمدتا از جنس پارچه و الیافت، به رنگ سفید و در دو نوع تمام تنه و نیم تنه وجود داشته که همراه با کلاه توری، دستکش و چکمه مخصوص، تجهیزات فردی زنبورداران را کامل نموده است.

لوازم زنبورداری

لوازم کاربردی زنبورداری

این لوازم می توانند زنبورداران را در انجام بسیاری از امور، یاری داده تا زنبورداران موفق به تولید هر چه بهتر و بیشتر از انواع فرآورده های طبیعی زنبورعسل گردند.
از جمله لوازم تخصصی و کاربردی زنبورداری، می توان به موارد ذیل اشاره داشت:
اهرم فلزی: وسیله ای بسیار پرکاربرد در زنبورداری که جهت اموری چون، برداشت ژل رویال، نظافت کندو عسل و بیرون کشیدن قابها مورد استفاده قرار گرفته است.
دودی: دارای مخزنی استیل که با سوزاندن مواد سوختنی؛ دودی را جهت آرامش زنبورهای مهاجم موجود در کلنی ها از خود ساطع می کند که کمک شایانی را به زنبورداران جهت کمتر نیش خورد نموده و توانسته اند به راحتی اقداماتی چون برداشت عسل و یا بازدید کندو را صورت دهند.
دستگاه استراکتور عسل: در دو نوع برقی و دستی که جهت استخراج عسل از قابها با استفاده از نیروی گریز از مرکز، دستگاهی پرکاربرد نام داشته اند.
و دیگر لوازمی چون، ظرف شربت خوری زنبورعسل، تله گرده گیر، تخته موم دوز، قفس ملکه و چنگال و کاردک مخصوص، که در این مراکز خرید، با قیمت و کیفیت خوبی به فروش رسیده اند.
جهت آگاهی از قیمت این لوازم و چگونگی خرید آنها در استان کرمان، می توانید با کارشناسان و مشاورین در این زمینه، ارتباط مستقیم داشته باشید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای شکوهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123546225
تلفن دفتر تهران: 02175038533
تلفن کارخانه: 04533335655
پست الکترونیکی: Roodinco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

ادوات زنبورداری ارزان قیمت

سفارش خرید تجهیزات زنبورداری در تهران

برای سفارش خرید تجهیزات زنبورداری در تهران و دیگر شهرستان ها می توانید با ما …

دیدگاهتان را بنویسید

اینستاگرام تلگرام