لوازم زنبورداری
خانه / لباس زنبورداری / فروش لباس و تجهیزات زنبورداری در کرج

فروش لباس و تجهیزات زنبورداری در کرج

چگونه می توان از لیست قیمت لباس و تجهیزات زنبورداری در شهر کرج، آگاهی پیدا کرد؟ آیا می توان از طریق سایت های معتبر فروش این لوازم، خریدی آسان و با قیمت مناسبی را صورت داد؟
اهمیت مصرف فرآورده ای چون عسل طبیعی و نقش آن در حفظ سلامت انسان ها و درمان بسیاری از مشکلات و بیماری ها، امروزه صنعت زنبورداری را از ارزش خاصی در دنیا برخوردار نموده و همواره علاقه مندان بسیاری برای فعالیت در این حرفه وجود داشته اند.
بله کشور غنی و پراستعداد ایران از نظر وجود تنوعی بسیار گسترده در پوشش گیاهی و وجود یک شرایط بسیار مطلوب اقلیمی و آب و هوایی در اکثر مناطق کشور، این امکان را به وجود آورده تا زنبورداری و پرورش زنبورعسل، از رونق خوبی در کشور ما برخوردار باشد و همواره شاهد تولید مرغوبترین فرآورده هایی چون عسل طبیعی، گرده گل و ژل رویال نیز بوده ایم که همگی خواص درمانی مفیدی را دارا می باشند.
اما خب این حرفه هم مانند سایر حرفه ها و مشاغل موجود در کشور، از دغدغه ای پیرامون خریداری تجهیزات و مقدمات شروع به این فعالیت برخوردار بوده و همواره زنبورداران به دنبال مراکز معتبر خرید انواع لوازم و تجهیزات زنبورداری در بهترین و باکیفیت ترین نوع خود، البته در قیمت مناسبی نیز می باشند.
در شهر کرج و استان البرز نیز، صنعت زنبورداری از رونق خوبی در شهرستانی مانند طالقان برخوردار بوده و امروزه وجود سایت های معتبر اینترنتی در زمینه فروش انواع لباس و تجهیزات زنبورداری، کمک شایانی را به خریدی آسان و بدون هیچ هزینه و اتلاف وقتی بیهوده، برای زنبورداران نموده است.
پس اگر شما از جمله زنبورداران تازه کار بوده اید، می توانید با شناخت مراکز فروش معتبر در شهر کرج، از طریق سایت های معتبر اینترنتی، انواع لوازم زنبورداری را ضمن مشاهده ویژگی ها و لیست قیمت آنها، خریداری کنید و هیچ دغدغه ای را پیرامون این مهم نداشته باشید. حال آیا با این لوازم و تجهیزات و کاربردهایشان آشنایی داشته اید؟

لباس زنبورداری

تجهیزات مهم زنبورداری

با توجه به ارزشمندی صنعت زنبورداری در دنیا، به جرئت می توان گفت که با تهیه لوازم و تجهیزاتی جدید و استاندارد، می توان امر پیچیده و گاها دشوار زنبورداری را، امری آسان و سهل تر جلوه داد و در روند تولید فرآورده هایی چون عسل طبیعی، دشواری های موجود را کاهش داد.
از جمله تجهیزات مهم و مورد نیاز زنبورداران، می تواند به موارد ذیل اشاره کرد:
لباس زنبورداری: شاید یکی از مهم ترین تجهیزات زنبورداری، لباس زنبورداری بوده که می تواند تمامی بدن زنبورداران را از نیش بی امان زنبورهای مهاجم که ممکن است با هر عکس العملی عصبانی شوند، مصون نگه دارد و به خصوص تهیه آن به زنبورداران تازه کار توصیه گردیده است.
لباس زنبورداری عمدتا با رنگ روشن و سفید که مورد خوشایند زنبورها باشد، تولید شده و در این فروشگاه های معتبر، استانداردترین و باکیفیت ترین نوع آن به صورت تمام تنه و نیم تنه، همراه با کلاه توری و دستکش مخصوص، به فروش می رسد.
دودی: از جمله لوازمی بسیار مهم در زنبورداری شناخته شده که با دارا بودن مخزنی بزرگ، دودی را که حاصل از سوختن موادی گوناگونی چون انواع گیاهان و پارچه های کتان بوده را جهت دور نمودن زنبورهای موجود در کلنی، حاصل نموده تا زنبورداران هنگام برداشت عسل و یا بازدید کندو، از نیش کمتری برخوردار گردند.
دستگاه استراکتور عسل: این دستگاه در دو نوع دستی و برقی با ظرفیت جایگیری ۴ تا ۶ قاب بوده که جهت استخراج عسل با استفاده از نیروی گریز از مرکز بکار برده شده و نوع دستی آن که قیمت خوبی داشته، بیشر مورد کارآیی زنبورداران آمده است.
علاوه بر این لوازم و تجهیزات مهم، می تواند به برخی دیگر از لوازم زنبورداری که در این فروشگاه ها با کیفیت و قیمت مناسبی به فروش رسیده نیز اشاره داشت:
اهرم فلزی.
کاردک و چنگال مخصوص.
تخته موم دوز و قفس ملکه.
تله گرده گیر پلاستیکی.
شاخون محافظ ملکه زنبورعسل.
دستگاه زهرگیری زنبورعسل.
زنبورداران در شهر کرج و استان البرز، می توانند با در ارتباط بودن با کارشناسان و نمایندگان معتبر پخش انواع لوازم و تجهیزات جدید زنبورداری، از طریق سایت های معتبر اینترنتی، خریدی آسان و با قیمت مناسبی را تجربه کنند.
منبع: بازار عسل ایران

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای شکوهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123546225
تلفن دفتر تهران: 02175038533
تلفن کارخانه: 04533335655
پست الکترونیکی: info@roodinco.ir

مطلب پیشنهادی

قیمت بهترین لباس زنبورداری

قیمت بهترین لباس زنبورداری در بازار تهران

قیمت بهترین لباس زنبورداری در بازار تهران را باید از شرکت های دست اول شناخته …

دیدگاهتان را بنویسید

اینستاگرام تلگرام