لوازم زنبورداری
خانه / وسایل زنبورداری / مرکز فروش وسایل و لوازم جدید زنبورداری

مرکز فروش وسایل و لوازم جدید زنبورداری

زنبورداران دیگر نگران تهیه لوازم زنبورداری های خود نباشند. امروزه توسط مراکز فروش معتبر در کشور، انواع وسایل و لوازم جدید زنبورداری با نازلترین قیمت و کیفیتی مطلوب، به عرضه رسیده است.
زنبورداری از جمله بهترین و ارزشمندترین مشاغل شناخته شده در دنیا نام داشته که با تلاش هایی شبانه روزی و گاها دشوار زنبورداران، انواع فرآورده های کاملا طبیعی زنبورعسل تولید شده که از جمله مهم ترین آنها، عسل طبیعی بوده که خواص مفید درمانی و تغذیه ای را برای افراد جامعه داشته است.
گفتنی است که در کشور ما، با وجود استعداد بسیار مناسب در پوشش گیاهی مراتع و دامنه کوهستان ها، شاهد رونق بسیار خوبی در این صنعت می باشیم و تقریبا می توان گفت که در تمامی استان های کشور، زنبورداران فعالی به این حرفه پرداخته اند.
خب با وجود گسترش و رونق این صنعت در سراسر کشور، زنبورداران دغدغه ای جدی پیرامون چگونگی خرید انواع لوازم و تجهیزات مورد نیاز خود را داشته اند و این دغدغه، بیشتر برای زنبوردارانی وجود داشته که در مناطقی کم رونق از صنعت زنبورداری، مواجه بوده اند و شاید کمبود مراکز معتبر خرید لوازم زنبورداری، هزینه های گزافی را برای تهیه این لوازم بر دوش آن زنبورداران گذاشته است.
خوشبختانه امروزه فرصت ویژه ای برای تمامی زنبورداران در سراسر کشور به وجود آمده، تا با ارتباط داشتن با مراکز معتبر خرید انواع وسایل و تجهیزات جدید زنبورداری، این لوازم را به آسانترین شکل ممکن و از طریق سایت های معتبر اینترنتی با قیمت خوبی خریداری کنند.

لوازم زنبورداری

وسایل زنبورداری جدید

بله با توجه به اهمیتی که صنعت زنبورداری در کشور داشته، امروزه مراکز معتبر خرید این لوازم، سعی بر آن داشته اند تا انواع جدیدترین و پیشرفته ترین لوازم زنبورداری را با قیمت بسیار مناسبی به زنبورداران در سراسر کشور، عرضه کنند.
از جمله لوازم زنبورداری که در این مراکز به فروش می رسد، می توان به موارد ذیل اشاره داشت:
لباس زنبورداری: این لباس از جنس پارچه و الیاف مخصوص، کاملا استاندارد با قابلیت پوشش تمامی نواحی بدن، در دو نوع کلاه دار و بدون کلاه به عرضه رسیده و تهیه آن برای تمامی زنبورداران تازه کار و باتجربه جهت مصون ماندن از نیش زنبورهای مهاجم، توصیه گردیده است.
کلاه توری: این کلاه به جهت آن که از دید بهتری برخوردار باشد، دارای توری سفید بوده و سر و صورت و گردن زنبورداران را محافظت نموده است.
اهرم فلزی: جهت اموری چون، برداشت ژل رویال، جابجایی درب کندو عسل و بالا کشیدن قابها، مورد استفاده قرار گرفته است.
دودی: با دادن دود به زنبورها، منجر به آرامش آنها شده تا زنبورداران با نیش کمتری هنگام اقداماتی چون بازدید کندو و یا برداشت عسل مواجه گردند.
و وسایل دیگری چون، تخته موم دوز، قفس ملکه، استراکتور عسل در دو نوع برقی و دستی و غیره که همگی در استانداردترین نوع خود و با قیمت مناسبی به فروش رسیده اند.
برای آنکه انواع جدیدترین لوازم و وسایل زنبورداری را خریداری کنید، می توانید با مشاورین در این حوزه؛ ارتباط مستقیم داشته باشید.
منبع: بازار عسل ایران

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای شکوهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123546225
تلفن دفتر تهران: 02175038533
تلفن کارخانه: 04533335655
پست الکترونیکی: info@roodinco.ir

مطلب پیشنهادی

لوازم زنبورداری

فروشگاه اینترنتی وسایل مورد نیاز برای زنبورداری

وسایل مورد نیاز برای زنبورداری در برخی از فروشگاه های اینترنتی ارائه شده اند. اما آیا …

پاسخی بگذارید

اینستاگرام تلگرام